دیوارچینی با بلوک سبک هبلکس

 

در این مقاله قصد داریم ، روند کار و اجرای دیوار چینی را با استفاده از بلوک سبک هبلکس را برای تان توضیح دهیم . در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

 

طبق مقالات قبلی ، با بلوک سبک هبلکس ( AAC) ، تا حدودی آشنا شده اید و به مزیت های قابل توجه آن اشاره کرده ایم . در این بخش قصد داریم به روند اجرای کار با این نوع بلوک سبک ، بیشتر بپردازیم .

 

وزن بسیار سبک بلوک هبلکس (AAC) ، باعث شده است که نیروی کار کمتری را به خود مشغول کند ؛ در حقیقت راحتی کار با بلوک سبک هبلکس ، موجب کاهش تعداد کارگران شما و هم چنین هزینه های اضافی بابت دستمزد نیروی کار شما ، خواهد شد . از طرفی ، سرعت اجرای دیوارچینی را تا چند برابر در مقایسه با دیوار چینی با اجر ، بالا می برد .

 

افزایش سرعت اجرا

یکی از دلایل مهم افزایش سرعت اجرای کار با بلوک سبک هبلکس ، ملاتی است که برای نصب آن ، مورد استفاده قرار می گیرد . منظور همان چسب بلوک هبلکس است که به عنوان یک ملات جدید و کاربردی وارد بازار مصالح ساختمانی شده است .

 

ملات بلوک هبلکس

 

تفاوت چسب هبلکس با دیگر ملات های مورد استفاده برای دیوارچینی ، این است که ملات آن بسیار راحت و سریع آماده ی مصرف می شود و علاوه بر این ، کار کردن و قرار دادن چسب هبلکس بر روی محل مورد نظر ، به سهولت انجام می شود . نکته مهم دیگر این است که به علت خاصیت چسبندگی بسیار بالای چسب هبلکس ، به سرعت می توان بلوک های هبلکس را بر روی یکدیگر قرار داد و دیوار چینی را ادامه داد .

 

 

در ادامه شما را به دیدن یک ویدئوی ضبط شده از محیط کار و روند اجرای کار با بلوک سبک هبلکس ، دعوت می کنم که به وضوح راحتی و سهولت کار با بلوک های هبلکس را به شما اثبات می کند . با ما در ادامه همراه باشید .

 

 

 

طبق تصاویر و ویدئوهای ضبط شده از محیط کار با بلوک سبک هبلکس ، به وضوح می توان این موضوع را دریافت که حتی یک یا دو نفر کارگر هم می توانند دیوار چینی ساختمان را با بلوک سبک هبلکس و چسب هبلکس ، اجرا کنند . ( با بلوک هبلکس روند اجرای کار راحت بوده و نیازی به نیروی کار با تعداد بالا نیست ، نهایتا دو الی سه نفر کافیست) .

 

ابعاد مناسب بلوک سبک هبلکس (AAC)

ابعاد بلوک سبک هبلکس ( AAC) ، به شکلی طراحی شده است که بدون هیچ گونه مشکلی روی محل مورد نظر قرار می گیرد و سطوح صاف و یک دستی دارد . در این بخش هم لازم است به راحتی کار با بلوک های سبک هبلکس ، در دیوارچینی اشاره کنیم .

 

کلام آخر

بلوک سبک هبلکس (AAC) ، مقرون به صرفه ترین و بهترین انتخاب برای شروع یک پروژه ی ساختمانی است ، که هر مهندس و پیمانکاری در جست و جوی چنین مصالح با کیفیت و مقرون به صرفه ای ، می باشد .

 

چگونه مصالح ساختمانی هبلکس را سفارش دهیم

 

 مهندسان و مشاورانی هستند که آماده ی خدمت رسانی به شما در زمینه مصالح ساختمانی هبلکس هستند . مجموعه آسیا صنعت گنجینه آماده ی ارائه ی با کیفیت ترین مصالح ساختمانی از جمله بلوک سبک هبلکس ، چسب هبلکس ، و … می باشد .

 

 

راه ارتباطی با مشاوران مجموعه آسیا صنعت گنجینه 

 

واحد مدیریت: مهندس محسن بلالی            ۰۹۱۲۷۹۱۰۴۶۰

 واحد فروش  : مهندس محمدی                    ۰۹۱۲۸۹۲۱۱۸

 

توسط | ۱۴۰۱-۲-۲۸ ۱۵:۴۴:۴۵ +۰۰:۰۰ ۲۵ام اسفند, ۱۴۰۰|بلوک سبک هبلکس, بلوک هبکلس, مقالات|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/blockheb/public_html/wp-includes/functions.php on line 3778

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/blockheb/public_html/wp-includes/functions.php on line 3778