هبلکس قم.کارخانه تولید هبلکس قم.هبلکس قم.قیمت هبلکس قم

بلوک (هبلکس – لیکا) ماکان . خرید و فروش انواع بلوک های هبلکس-لیکا

بلوک های (هبلکس-لیکا) ماکان / بلوک سبک ، بلوک سبک AAC بلوک هبلکس

کارخانه بلوک هبلکس در قم درجه یک

بلوک سبک هبلکس در قم ، بلوک سبک هبلکس قم ، بلوک هبلکس در قم ، بلوک هبلکس قم ، حرید بلوک هبلکس قم ، خرید بلوک سبک هبلکس در قم ، خرید بلوک سبک هبلکس قم ، خرید بلوک هبلکس در قم ، خرید بلوک هبلکس قم ، سبک هبلکس در قم ، فرروش بلوک سبک هبلکس قم ، فروش بلوک سبک هبلکس در قم ، فروش بلوک هبلکس در قم ، فروش بلوک هبلکس قم ، قیمت بلوک سبک هبلکس در قم ، قیمت بلوک سبک هبلکس قم ، قیمت بلوک هبلکس در قم ، قیمت بلوک هبلکس قم ، کارخانه بلوک سبک هبلکس در قم ، کارخانه بلوک سبک هبلکس قم ، کارخانه بلوک هبلکس در قم ، کارخانه بلوک هبلکس قم

بلوک هبلکس در قم

بلوک هبلکس در قم ، در واقع همان بلوک (AAC) که با نام‌های (ACC ، (ALC) ، سیپورکس و … شناخته شده است که هبلکس نام تجاری این نوع بلوک است که برای بتن هوادار اتوکلاوی تولید شده در اروپا ، در نظر گرفته شده است . درحقیقت هبلکس یک مدل از بلوک ساختمانی سبک و پیش ساخته شده ، می باشد که مشخصه های منحصربه فردی هم چون عایق بودن در برابر سرما و گرما / عایق حرارت / نارسانا در برابر جریان الکتریسیته / مقاوم در برابر آتش و حشرات و از همه مهم تر ؛ عایق صدا نیز می باشد که این ویژگی هبلکس را از دیگر بلوک های سنتی و قدیمی متمایز کرده است . ساخت این بلوک سبک حاصل از مخلوط کردن و پخت مواد اولیه ای از قبیل ماسه سیلیسی ، آهک ، سیمان ، پودر آلومینیوم و آب ، می باشد .

از چه موادی برای ساخت هبلکس قم استفاده می شود ؟

همان‌طور که در بخش اول به آن اشاره کردیم ، بلوک هبلکس در قم حاصل ترکیبی از سیلیس ، سیمان ، آهک و پودر آلومینیوم است که در حرارت ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد و فشار ۱۲اتمسفر در اتوکلاو پخته شده و در آخر ، به قطعات مورد نیاز برای استفاده در امور ساختمانی برش داده می‌شود . به منظور،تولید بلوک هبلکس ؛ مصالح اولیه گفته شده را با یک دیگر مخلوط می‌کنند و درون قالب می‌ریزند ، این مخلوط افزایش حجم خواهد داشت و درون قالب خود بالا می‌آید که اصطلاحاً به آن کیک گفته می‌شود ، برای ساخت قطعات بنایی کیک را در ابعاد مورد نیازبرش می دهند ، و در انتها آن را در اتوکلاو با فشار زیاد بخار عمل می‌آورند .

مزایای بلوک هبلکس در قم را بدانیم …

لازم به ذکر است که ، بلوک هبلکس در قم با توجه به مشخصات منحصر به فردی که از لحاظ ساختاری و فیزیکی دارد ، دارای نقاط قوت و مزایای قابل توجه ای می باشد که برتری بالایی نسبت به دیگر مصالح ساختمانی قدیمی و سنتی دارد .

از مهم ترین برتری‌های بلوک هبلکس ، که می توان به آن اشاره کرد ، وزن بسیار سبک بلوک هبلکس نسبت به مصالح دیگر هم چون آجر و سفال (۵۵۰ الی ۶۰۰ کیلوگرم در متر مکعب) می باشد .

با در نظر گرفتن وزن کم بلوک هبلکس ، در می یابید که بار مرده ساختمان کاهش پیدا کرده و مصرف فولاد و بتن هم کاهش پیدا خواهد کرد .

مقاومت بالایی که هبلکس در برابر رطوبت دارد ، باعث می‌شود این بلوک گزینه مناسبی برای ساخت ساختمان در مناطق شرجی و پر باران باشد .

بلوک AAC ، نوعی بلوک تو پر می باشد که قابلیت برش زدن در آن بسیار راحت است ، به همین دلیل حداقل ضایعات را نسبت به دیگر مصالح سنتیخواهد داشت . علاوه بر این ، در بلوک هبلکس جهت اجرای تاسیسات ، به راحتی می توان سوراخ ایجاد کرد و هیچ گونه آسیبی به بافت اصلی بلوک نخواهد زد .

پایین بودن وزن بلوک هبلکس ، میزان نگرانی‌های ناشی از حوادثی هم چون زلزله ، خرابی دیوار و صدمه به ساکنان ، به کم ترین میزان خود خواهد رسید .

قابل ملاحظه است که بلوک هبلکس ، مطابق با مقررات ملی ساختمان و استاندارد های جهانی بوده و تأییدیه تحقیقات
مسکن را از آن خود کرده است .

چند نکته آخر

ممکن است که هزینه ی خرید بلوک هبلکس ، نسبت به مصالح سنتی هم چون آجر و سفال بسیار بالاتر باشد و بسیاری از کارفرمایان به همین دلیل از خرید و انتخاب آن پشیمان می‌شوند . که البته دلیل قیمت بالای بلوک هبلکس به کار بردن موادی هم چون سیلیس و پودر آلومینیوم است . اما بهتر است بدانید با خرید بلوک هبلکس ، هزینه های دیگر مانند دستمزد کارگر کمتر خواهد شد (به دلیل اینکه هبلکس به راحتی قابل حمل بوده و نیروی کار کمی را به خود اختصاص خواهد داد) ؛ و حتی دیگر نیازی به عایق کاری مجدد نخواهد بود و در این خصوص هم صرفه جویی خواهید داشت . علاوه بر تمام موارد گفته شده ، با بلوک هبلکس ، افزایش چشمگیری در سرعت اجرای کار خواهید داشت و دیگر نگران طولانی شدن پروژه خود نخواهید بود .

ارتباط با کارشناس فروش و مشاور آسیا صنعت گنجینه

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و اخبار جدید در خصوص لیست قیمت به روز هبلکس ، با ما در ارتباط باشید .

۰۹۹۲۳۸۵۸۲۱۷
۰۹۱۲۸۹۲۱۱۸۴
۰۹۱۲۷۹۱۴۵۷۱

توسط | ۱۴۰۱-۲-۲۸ ۱۲:۵۲:۲۵ +۰۰:۰۰ ۱۵ام اردیبهشت, ۱۴۰۱|بلوک سبک هبلکس, بلوک هبکلس, قیمت بلوک هبلکس|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید