مزایای بلوک هبلکس

مزایای بلوک هبلکس | benefits of Block Hebelex

 

مزایای بلوک هبلکس | benefits of Block Hebelex

مزایایی کاربردی بلوک هبلکس

 

 

مزایای بلوک هبلکس – اصولا در طبیعت هر محصول که یافت میشود

و حتی ساخته میشود دارای یک سری مزایا و معایب میباشد که بلوک هبلکس

هم از این قانون پیروی میکند . یعنی دارای مزایا و معایب مخصوص به خود است .

اما طبیعت قانون های دیگری نیز دارد مثلا این قانون وجود دارد که هر محصولی که ارتقا میابد و اصطلاحا بروز میشود از معایب آن کاسته میشود و به مزایایی آن افزوده میشود . و باز هم این قانون در بلوک هبلکس وجود دارد . میتوان گفت بلوک هبلکس نمونه ای کامل و بدون نقص بلوک های سفالی و سیمانی مباشد و به عبارتی معایبی که در بلوک سیمانی و سفالی وجود دارد در بلوک هبلکس به طور کامل از بین رفته است

و اما مزایا و معایب بلوک هبلکس

برای مزایا بلوک هبلکس میتوان به عایق صوتی بلوک هبلکس با مقاومت حداقل ۳۰ دسیبل برای دیوار ۱۰ سانتی اشاره کنیم البته مزایای دیگری نیز دارد مانند عایق گرما و سرما – عایق حرارت – عایق رطوبت – عایق الکترسیته و وزن سبک در این بلوک ها وجود دارد .

این مزایای بود که در خود بلوک وجود داشت اما یکسری از مزایا هستند که به واسطه استفاده از بلوک هبلکس به وجود می آید مثلا : با توجه به این که بلوک هبلکس سایز بزرگتری نسبت به بلوک هادیگر دارد بنابراین سرعت اجرا کار چندین برابر افزایش پیدا میکند . خب این افزایش سرعت اجرا به کاهش زمان اجرا منجرب میشود و هزینه نیرو کار را کاهش میدهد .

مورد دوم این است که بعد از اجرا و در زمان استفاده از این بلوک ها نیز در کاهش هزینه های جهت گرم و سرد کردن داخل ساختمان کمک میکند .

این بلوک ها حتی پس از شکسته شدن نیز قابل استفاده میباشد که این مورد در بلوک سیمانی و سفالی وجود ندارد و اگر شکسته شوند دیگر کارایی مهمی نخواهند داشت.

توسط | ۱۳۹۶-۸-۱۷ ۰۷:۵۳:۴۱ +۰۰:۰۰ ۱۳ام آبان, ۱۳۹۶|بلوک هبکلس|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید