سیپورکس چیست

سیپورکس چیست | Siporex

 

سیپورکس چیست | Siporex

سیپورکس چیست | بلوک سیپورکس در حقیقت همان بلوک هبلکس است . سیپورکس نام دیگری از بلوک سبک هبلکس است که در میان جوامع مختلف شناخته شده است . و اما برای آن دسته از دوستانی که هنوز سیپورکس را نمیشناسند :

همانطور که گفته شد سیپورکس همان هبلکس است . بلوک سیپورکس به صورت اتوکلاو شده و غیر اتوکلاو شده به فروش میرسد اما مد نظر ما مدل اتوکلاو شده آن است . این بلوک ها دارای مقاومت بسیار بیشتری نسبتبه بلوک لیکا دارد . دلیل این مقامت هم چیزی جز استفاده از بهترین سیمان و اتوکلاو نمودن بلوک نیست . از جمله مزایای دیگر این بلوک ها عبارت است از :مقامت در برابر عبور صدا – مقامت در برابر ورود و خروج گرما و سرما – مقامت در برابر حرارت حتی حرارت ها بسیار بالا – وزن سبک که منجر بهمقاومت در برابر زلزله میشود – مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت هوا – مقاومت در برابر الکترسیته و همچنین این بلوک ها از تجمع حشرات مزاحم در کنار بلوک ها جلوگیری میکند .

 

روش ساخت سیپورکس | Siporex

همان طور که در مقاله بلوک هبلکس هم توضیح داده شد این بلوک ها به روش اختلال و پخت مواد اولیه ساخته میشود . مواد اولیه پس از ترکیب درون مخازن مخصوص نگهداری میشود تا به یک حدی از مقاومت برسد پس از آن توسط دستگاه های برش با دقت میلی متری برش داده میشود و درون نوار های انتقال قرار میگیرد پس از قرار گرفتن بروی نوار وارد دیگ اتوکلاو شده و به مدت بیشتر از ۸ ساعت داخل مخزن باقی میماند تا به مقاومت لازم و همچنین به عایق ها لازم دست پیدا کند . پس از این مرحله وارد مرحله بسته بندی و انتقال به انبار میشود .

 

نحوی بسته بندی سیپورکس | Siporex

بسته بندی این بلوک ها بروی پالت چوبی صورت میگیرد و پس از قرار گرفتن بلوک بروی پالت توسط تسمه و سلفون بسته بندی میشود

مصالح هوشمنددرساختمان هوشمند
توسط | ۱۳۹۶-۸-۹ ۰۷:۴۹:۰۲ +۰۰:۰۰ ۸ام آبان, ۱۳۹۶|بلوک هبکلس|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/blockheb/public_html/wp-includes/functions.php on line 3778

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/blockheb/public_html/wp-includes/functions.php on line 3778