بلوک AAC

بلوک سبک و گازدار AAC

بلوک سبک گازدار AAC ، AAC که با عناوین دیگری از قبیل : سیپورکس ، هبلکس ، بلوک گازدار وبلوک اتوکلاوشده ؛ شناخته شده است ؛ محبوبیت بسیاری را در میان مجریان ساختمان از آن خود کرده است .
در این بخش ، قصد داریم به دلایل محبوبیت بلوک AAC ، در ساختمان سازی مدرن امروزی اشاره نمائیم .
در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

مزایای بلوک AAC

بلوک AAC ، به شکلی طراحی شده است که وزن بسیار سبک تری نسبت به دیگر مصالح ساختمانی قدیمی ؛ مانند آجر و سفال ؛ دارد . مصالحی هم چون آجر و سفال بار وزنی بیشتری را به ساختمان اعمال می کنند ؛ که در صنعت ساختمان سازی امروزی ، یک نقطه ضعف محسوب می شود . با این حال ، تولیدکننده گان مصالح ، در پی راه چاره ای برای سبک کردن وزن ساختمان هستند . می توان گفت که بلوک سبک AAC ، به قدر کافی وزن سبکی دارد که هر پیمان کار ساختمانی را به خود جذب خواهد کرد .

بنابراین ، یکی از ویژگی های منحصر به فرد بلوک AAC ، داشتن وزن سبک آن در مقایسه با دیگر مصالح سنتی می باشد ؛ که این نوع بلوک را از دیگر انواع بلوک ها متمایز کرده است .

مزیت دیگر بلوک سبک AAC ، عایق صوت بودن ؛ این بلوک می باشد ، که نظرات بسیاری را به خود جلب کرده است . بلوک AAC ، به سبب مواد تشکیل دهنده ای که دارد ، به عنوان یک عایق صدا شناخته شده است . در واقع ، می توان گفت که با انتخاب بلوک سبک AAC ، دیگر نیازی به هزینه هایی هم چون عایق کاری مجدد نخواهید داشت ؛ تنها به این دلیل که بلوک سبک AAC ، خود عایق صدا می باشد . شایان ذکر است که بلوک سبک AAC ، یک انتخاب مقرون به صرفه برای شما مصرف کننده گان عزیز خواهد بود .

مزیت دیگر بلوک سبک AAC ، را می توان مقاومت بالای آن در برابر حوادثی مانند زلزله و آتش سوزی دانست . بلوک سبک AAC ، به سبب گذشتن از مراحل مختلف اتوکلاو و مواد اولیه ی با کیفیتی که در تشکیل آن ، استفاده شده است ؛ بلوکی بسیار مقاوم می باشد . از این رو ، بلوک AAC ، بلوکی با مقاومت بالا در برابر حوادث می باشد و ایمنی ساختمان شما را تضمین می کند . با وجود بلوک سبک AAC ، دیگر نگران هزینه های ناشی از تخریب شدن ساختمان در اثر حادثه ، نخواهید بود .

مزیت دیگر این نوع از بلوک ، این است که عامل بسیار موثری در افزایش سرعت اجرای کار می باشد . می توان گفت که بلوک AAC ، به سبب وزن بسیار سبک خود ؛ قابلیت حمل آسانی دارد . هم چنین نیروی کار کمتری را به خود اختصاص خواهد داد . که در نهایت ، سرعت بخشیدن به روند کار و کاهش دستمزد نیروی کار را می توان از نتایج خرید بلوک AAC ، دانست .

کلام اخر

بلوک سبک AAC ، مقرون به صرفه ترین نوع از مصالح ساختمانی نوین محسوب می شود ؛ که تمامی استاندارد های ملی و جهانی ؛ این ادعا را تایید می نمایند . با خرید بلوک سبک AAC ، دیگر نگران مسائل ایمنی ساختمان و یا هزینه های بالا نباشید . با بلوک سبک AAC ، هزینه های خود را مدیریت نمائید .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت بلوک AAC ، با ما در ارتباط باشید .

کارشناس فروش :

۰۹۹۲۳۸۵۸۲۱۷

۰۹۱۲۸۹۲۱۱۸۴

۰۹۱۲۷۹۱۴۵۷۱

توسط | ۱۴۰۱-۲-۲۸ ۱۱:۰۷:۳۰ +۰۰:۰۰ ۲۶ام اردیبهشت, ۱۴۰۱|بلوک سبک هبلکس, بلوک هبکلس|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/blockheb/public_html/wp-includes/functions.php on line 3778

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/blockheb/public_html/wp-includes/functions.php on line 3778